Reference

Napsali o Nás

UNITED BAKERIES a.s. prosinec 2017

Naše školení proběhlo ve vašem hotelu již podruhé a opět jsme byli velmi spokojeni. Vzorně jste se o nás starali a vše proběhlo skvěle. Vzhledem k tomu, že jsme ve většině ženský kolektiv , neměla jsem jedinou připomínku. Jídlo bylo opět výborné a pokoje byly vzorně připravené a velice útulné. Ocenili bychom i krásnou vánoční výzdobu. Děkujeme vám a přejeme krásné vánoční svátky a mnoho úspěchů v dalším roce.

Určitě se k vám opět vrátíme.

Fincentrum a.s. - Červen 2017

Chtěla bych poděkovat za pohostinnost, se kterou jsme se u vás při naší firemní akci setkali. Váš hotel využíváme pravidelně, velmi rádi se k vám vracíme a doporučujeme vaše služby i kolegům a obchodním partnerům. A i letos jsme byli maximálně spokojeni, vše jednoduše perfektní – skvělý servis, milá a profesionální obsluha, skvělé jídlo, nadstandardní servis pana Turka, který se nám věnoval po celý den a večer až do pozdních hodin. Již nyní se těšíme na další akci.

SMVgroup

Ještě jednou moc děkujeme za vše. Bylo u vás nádherně a všichni jsme si to moc užili – a doporučujeme dále:))

Wienerberger eurostroj, spol. s r.o. - duben 2017

Váš hotel se nám moc líbil a jistě ho zařadíme mezi naše oblíbené destinace pro další firemní akce. Děkujeme panu Turkovi a ostatnímu personálu za velmi ochotné jednání.

UNITED BAKERIES a.s. ODKOLEK - leden 2017

Pobyt ve vašem školícím středisku byl velmi příjemný. Celý personál se o nás pečlivě staral. Byl velmi vstřícný a spolehlivý. Strava byla opravdu výjmečná a všichni do jednoho si jídlo moc pochvalovali. Děkujeme moc za bezvadnou  atmosféru. Je dnes již velice málo míst, kde se nám školení povedlo a kde jsme byli 100 % spokojeni. Rádi vás doporučíme našim kolegům.

Vzhledem k tomu, že podobná školení pořádáme každým rokem vždy v prosinci, rádi se k vám vrátíme.

Zentiva a.s. - duben 2017

Úžasný personál, vynikající jídlo,konferenční sál perfektní. Moc děkujeme, určitě hotel doporučíme

Nadace Open Society Found (OSF)

The staff was very friendly and accommodating. The extra activities like the sauna and bonfire made our stay more enjoyable. The food was really good and felt homemade. I really enjoyed the stay.

Nadace OSF

The hosts are warm and welcoming. They were helpful throught the stay. The rooms are large and clean and the food was great! I also loved my first Czech sauna!

FINcentrum, a.s. – červen 2016

Moc děkujeme za pohostinnost, spokojení jsme byli jako vždy.

O2 CZ – září 2016

Líbilo se nám úplně vše. Děkujeme!

Marie a Karel Kleisnerovi – svatba září 2016

Oba dva s manželem bychom Vám chtěli mockrát poděkovat za profesionální přístup a ochotu personálu celého hotelu a neposledně za skvělou kuchyni. Vše bylo podle našich představ a svatební den jsme si tak opravdu užili!!! Napíšu hodnocení na tripadvisor a až budu mít pošlu Vám fotky.

Přeji Vám mnoho dalších povedených svateb ve Vašem hotelu!

Allianz pojišťovna, a.s. – červen 2016 (akce Mudr. Folaufová)

Dobrý den, i když jsem si špatně zvykal na změnu pobytů z Rokytnice do Samechova, dnes mám pro vás všechny jen slova uznání. Prostředí, personál, ubytování a jídlo. Jídlo máte vážně bezkonkurenční!!!! A k tomu ještě máte pana Turka. Takže jsem chtěl za tyto 4 dny poděkovat. Pokoj 201.

Petr Dvořák -  Generální reprezentant Allianz pojišťovny, a.s.

Vitana a.s. – červenec 2016

Akce byla opět skvělá a Váš servis perfektní!

AV Media – srpen 2015

Chtěla bych Vám a celému Vašemu týmu velice poděkovat za skvělé zajištění naší manažerské konference v minulém týdnu. Od prvního kontaktu až do samotné akce bylo vše na 1. Opravdu se vše vydařilo ke spokojenosti všech a určitě se k Vám ještě vrátíme.

Tchibo a.s.– září 2016

Byli jsme u vás moc spokojení, vstřícnost Vaše i kolegů, podtržená krásným prostředím, velkou měrou přispěla k velmi hezkému zážitku.

Velmi příjemná komunikace a vstřícnost od počátečního kontaktu a nabídku, přes ladění detailů až po samotný pobyt – moc děkujeme.

Krásné prostředí a dostatečná nabídka sportovních aktivit.

Velmi pěkná seminární místnost.

IPSEN Pharma

Nejprve bych Vám chtěla mockrát poděkovat za skvělé služby, které jste nám během meetingu poskytovali a za úžasnou flexibilitu při našich last minute požadavcích. Velké poděkování patří Vám i Vašemu kolegovi z restaurace, za velmi milý a profesionální přístup. Cítili jsme se u Vás báječně i díky kuchaři, který velmi chutně plnil naše žaludky :o) Hotel je moc hezký a na krásném místě. Věřím, že Váš hotel v budoucnu ještě využijeme.

AV Media – červenec 2016

Všichni byli nadšeni a pan ředitel si to u Vás také velmi  oblíbil. Akce se povedla.

Agentura Xact – červen 2016

Maximálně chválím paní recepční Markétu, která s námi akci chystala – velmi profesionální, pružná a milá!

Vitana – červenec 2016

Akce byla opět skvělá a Váš servis perfektní!

AXA pojišťovna – červen 2016

Moc děkujeme za skvělou spolupráci a výborné zajištění občerstvení. Akce se všem moc líbila a všichni byli spokojeni což bylo cílem.

MEI Property Services – červen 2016

Děkujeme za tradičně vynikající servis v průběhu naší akce.