Hotel Samechov - Firemní akce, školení a konference
Hotel Samechov - Firemní akce, školení a konference

I přes svou polohu v přírodě je hotel dobře dostupný z dálnice D1 a je takřka na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Školicí centrum Samechov se nejčastěji využívá jako seminární a teambuildingový hotel pro menší a střední akce. V období letních prázdnin, Silvestra a Velikonoc se stává oblíbeným místem dovolených a rekreací.

Aktivní teambuldingové akce, semináře, kongresy a školení zde probíhají po celý rok.

Hotel Samechov disponuje celkem 20 pokoji. Celková kapacita je 48 lůžek – z toho 37 pevných lůžek a 11 přistýlek. Ve všech nově zrekonstruovaných pokojích i ostatních prostorech hotelu se jednoduše připojíte k bezplatné WiFi síti. Nechybí ani imobilní pokoj a možnost oddělených lůžek, což ocení především pořadatelé firemních akcí. Náš personál je Vám kdykoliv k dispozici.

Pokud si nechcete hotel pouze představovat, prohlédněte si galerie s fotografiemi.

V okolí hotelu můžete navštívit mnoho zajímavých míst. Jedná se o region s množstvím přírodních krás a památek - například „Národní přírodní rezervace Ve Studeném“ vzdálené od hotelu 4 km. Zaujme také Sázavský klášter vzdálený (8 km), Hrad Český Šternberk (19 km), Hvězdárna Ondřejov (5 km), Stará sklářská huť František ( 8 km) atd.

Co vás možná bude zajímat? Jsme ekologický hotel. Topení a ohřev TUV máme prostřednictvím tepelných čerpadel a solárních panelů a pitnou vodu z vlastních zdrojů.