Staráme se o firmy

Obchodní salonek konferenční místnosti
Obchodní salonek

Hotel a Školicí centrum Samechov nabízí pro skupiny školicí prostory s různou kapacitou. Školicí prostory a konferenční prostory jsou nejčastěji využívány pro firemní akce, například firemní školení, semináře, porady, teambuilding.

Firemní akce, školení a konference jsou naší doménou.

Více jak 6 let pro Vás vytváříme podmínky, díky kterým se mnoho nových klientů stalo našimi pravidelnými a spokojenými hosty

Poskytujeme servis pro firemní akce, konference, semináře. Naše kvalitně vybavené školicí prostory jsou zárukou úspěšného průběhu školení. Objednáváte-li školicí prostory, využijte nabídku našich komplexních služeb, které Vám připravíme na míru!

K ubytování Vám nabízíme až 20 pokojů, ve kterých díky aktivitám, které nabízíme, nebude muset trávit ani zlomek času navíc. 

Aktivní odpočinek, vynikající kuchyně a ochotný personál, který Vám na přání zajistí třeba úžasnou relaxační masáž, široké spektrum sportovních aktivit, finskou saunu, šipky, billiar ad. Poradíme, kam vyrazit na výlet Posázavským pacifikem (vlaková stanice je přímo u hotelu), nebo co dále dělat s načatým večerem.

Konferenční prostory

Multifunkční sál
Konferenční prostory - multifunkční sál

Díky konferenčním sálům, které celkem pojmou až 170 osob jsou prostory využitelné pro pořádání menších konferencí a firemních akcí.

Konferenční sál a školicí místnosti jsou vybavené na vysoké technické úrovni. Jmenovitě:

  • dataprojektory 
  • výsuvná plátna
  • flipcharty
  • wi-fi připojení
  • on-line video přenosy
  • video projekce
  • laserové ukazovátko

Jsme si vědomi, že bezchybná firemní akce, školení nebo např. seminář se neobejdou bez vynikajícího gastronomického zážitku. Nabízíme Vám tedy možnost zajištění coffee breaků, rautů, banketů, slavnostních hostin až po barbecue párty.

Konferenční prostor Plocha
m2
DivadloŠkolaTyp U-T
Multifunkční sál Multifunkční sál 102 80 osob 50 osob 34 osob
Oválný salonek Oválný salonek 39 20 osob 20 osob 14 osob
Obchodní salonek Obchodní salonek 19 10 osob 10 osob 8 osob
Školící místnost - restaurace Školící místnost 65 50 osob 40 osob 24-30 osob