Firemní akce

Hotel a školicí středisko Samechov nabízí:

Konferenční a školicí prostory pro firemní akce, popřípadě soukromé skupinové akce.

Můžete si vybrat z mnoha školicích místností různé kapacity. Stravování a servis pro školení je následně realizován podle Vašich objednaných požadavků.

Více jak 6 let pro Vás vytváříme podmínky, díky kterým se mnoho nových klientů stalo našimi pravidelnými a spokojenými hosty.

Aktivní odpočinek, vynikající kuchyně a ochotný personál, který Vám na přání zajistí třeba úžasnou 

  • relaxační masáž, 
  • široké spektrum sportovních aktivit,
  • finskou saunu,
  • šipky,
  • billiar ad.

Poradíme, kam vyrazit na výlet Posázavským pacifikem (vlaková stanice je přímo u hotelu), nebo co dále dělat s načatým večerem.

K ubytování Vám nabízíme až 20 pokojů, ve kterých díky aktivitám, které nabízíme, nebude muset trávit ani zlomek času navíc.

Orientační ceník konferenčních prostor

Cena konferenčních prostor se odvíjí od délky pobytu, počtu osob a požadovaných služeb. Obsahuje DPH, veškeré technické vybavení, přípravu, technickou podporu a parkování v areálu hotelu. Provozní doba 8 – 19 hod. Mimo uvedené hodiny je za pronájem účtováno 500,-Kč/hod. Ceník konferenčních prostor

Teambuldingový program

Teambuldingový program připravíme dle Vašich požadavků v areálu hotelu i jeho okolí, kde je možné využít velkou zahradu, hřiště, místní řeku, nebo například „Posázavský pacifik“. Více informací