Školicí středisko

Vítejte na našich stránkách
HOTELU SAMECHOV- školicí středisko

Areál s hotelem a školicím střediskem je situovaný do oblasti - Středočeský kraj, okres Benešov nedaleko obce Chocerady. Stylové prostředí prvorepublikové vily zasazené do scenérie řeky Sázavy vytvoří  jedinečnou kulisu pro Váš pobyt. Naší prioritou jsou firemní a skupinové akce, sportovní a teambuildingové programy, relaxační pobyty, soukromé oslavy atd. s využitím konferenčních prostor, velké zahrady a řeky s kamenným molem.  V blízkosti hotelu je trať regionálního vlaku Posázavského pacifiku.

Školicí centrum nabízí profesionálně vybavené konferenční a školicí prostory, multifunkční školicí sál a školicí místnosti (salonky) s denním osvětlením s kapacitou od 15 – 80 osob, celkem 160 osob.
Celodenní stravování na míru zajišťuje hotelová restaurace s barem a zahradními terasami. Kapacita ubytování je 20 nově vybavených pokojů pro 47 osob.

Rozptýlení naleznete v Klubu billiard. Finská sauna i masážní studio s asijským terapeutem Vám navodí skvělou relaxaci. Spolu s profesionálním týmem zajistíme vaši akci tak, abyste si mohli naplno vychutnat nejen dobré jídlo, ale i všechny krásy tohoto místa. Hotel je otevřen pro předem objednané a potvrzené firemní akce a individuální pobyty.

Plánujete-li si rezervovat naše konferenční nebo školicí prostory, využijte náš konferenční servis na míru.